ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

سود کشت زعفران در جیب دلالان گلخانه باغ اکسیر تنها گلخانه استان همدان است که محصولات آن پس از نصب برند و بسته‌بندی وارد بازار می‌شود.


به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران ، مدیر گلخانه باغ اکسیر در بازدید یک روزه خبرنگاران از پتانسیل‌های بخش کشاورزی فامنین با اعلام این خبر، اظهار کرد: این گلخانه سالیانه سه دوره کشت داشته و بیش از 110 تن برداشت انواع محصولات از جمله خیار، گوجه فرنگی، زعفران، ملیس و گیاهان دارویی را دارد.

"احمد فرزیان" مساحت گلخانه را پنج هزار متر عنوان کرد و افزود: در حال حاضر 10 نفر در این گلخانه مشغول فعالیت هستند.

وی با بیان این‌که در حال حاضر پیازهای زعفران برای کشت در مردادماه آماده است، تصریح کرد: کشت محصولاتی مانند زعفران به علت عدم فرآوری و نداشتن برند، از نظر اقتصادی به صرفه نیست و تنها برای دلالان سودآور است.

فرزیان سوخت را عمده مشکل این واحد برشمرد و افزود: در حال حاضر سه واحد گلخانه‌ای در منطقه کوریجان واقع است که برای تامین سوخت مورد نیاز خود دچار مشکل هستند و فعلا از گازوئیل استفاده می‌کنند.

وی تاکید کرد: از شرکت گاز درخواست کرده‌ایم که برای این سه واحد یک پست بزند اما موافقت نمی‌کند و می‌گوید نصب هر پست برای هر گلخانه در این منطقه 100 میلیون تومان هزینه نیاز دارد.

به گفته مدیر گلخانه باغ اکسیر، جهادکشاورزی خدمات مورد نیاز را ارائه می‌کند و در ابتدای راه‌اندازی واحد، حمایت‌های زیادی داشت اما بعد از مدتی ما را رها کردند.این مسئله در صنف چاپ در زمینه سالنامه و سررسید اختصاصی هم همینگونه بده است.

منبع: آژانس خبری چاپ و بسته بندی


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مجید شاکری اطلاعات جامع صنعت ساختمان پونه پلاس دانلود رمان جدید | دانلود رمان عاشقانه Maria Alex یی طراحی و اجرای انواع نماهای سیمانی و سنگ ساختمان پروژه نظم naswert