ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

خلاصی مردان از زحمت بسته‌بندی با طراحی کاغذ کادوی جدید  یک طراح انگلیسی برای خلاصی آقایان از زحمت کادو کردن هدایا یک کاغذ کادوی جدید طراحی کرده که نیازی به قیچی و نوارچسب و همچنین تا کردن سر کاغذ برای بسته‌بندی ندارد.

یک طراح انگلیسی برای خلاصی آقایان از زحمت کادو کردن هدایا یک کاغذ کادوی جدید طراحی کرده که نیازی به قیچی و نوارچسب و همچنین تا کردن سر کاغذ برای بسته‌بندی ندارد.

به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران ، کاربران می‌توانند به راحتی هدیه خود را در وسط «کاغذ بسته‌بندی» قرار داده و پس از پاره کردن آن،‌ کاغذ را دور آن بپیچند.

این کاغذ بسته‌بندی توسط مارتین گریکس از جنوب لندن برای مردانی طراحی شده که فرآیند کادو کردن را به قدری مشکل می‌دانند که گاهی از پلاستیک زباله برای بستن آن استفاده می‌کنند.

یک لوله از این کاغذ بسته‌بندی حدود پنج متر کاغذ کادو با عرض 20 سانتیمتر برای پوشش‌دهی هدایای کوچک مانند جعبه و بطری ارائه می‌کند.

این کاغذ از جنس فویل قلع با یک ضخامت خاص با زمینه آبی و ستارگان نقره‌ای است. همچنین دستورالعمل استفاده از آن در پشت بسته درج شده، اما به‌ قدری آسان است که تنها باید آن را بریده و دور بسته پیچید.برای اطلاع از قیمت چاپ سررسید و تقویم رومیزی فانتزی رو لینک کلیک نمایید.

 

هزینه این کاغذ کادو 4.99 پوند است.

منبع: آژانس خبری چاپ و بسته بندی


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : کاغذ ,بسته‌بندی ,کادو ,بسته ,طراحی ,کادوی ,کاغذ کادوی ,کادو کردن ,کادوی جدید ,بسته‌بندی ندارد ,برای بسته‌بندی ,برای بسته‌بندی ندارد ,برای خلاصی آقایان
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گوگلش کن موسیقی میلاد رزاقی-طراح گرافیک و توسعه دهنده Public Notes قالب های آزمایشی برای پسرم مانی Julie کانون فرهنگی و هنری منظران موعود اسکیس های روزانه ی من