ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

وم سرمایه گذاری در بسته بندیبابک عابدینی، رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنایع چاپ و بسته‌بندی ایران با اشاره به نقش مهم بسته بندی در صادرات وم سرمایه گذاری در حوزه بسته بندی را از اولویت ها بر شمرد.

به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، وی افزود: صادرات در تمام کشورها به دلیل منبع درآمدزایی و درآمد ارزی و ارتقای جایگاه بین‌المللی و رشد اقتصادی از اهمیت بسیاری برخوردار است.
رییس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ادامه داد: اهمیت بسته‌بندی در آن دسته از کالاهایی که صادر می‌شوند بر کسی پوشیده نیست و به همین دلیل در تمام دنیا در کنار تقویت صادرات به صنعت بسته‌بندی نیز اهمیت بسیار زیادی داده می‌شود و سرمایه‌گذاری‌های کلان برای تقویت صنعت بسته‌بندی انجام می‌شود.
وی افزود: به‌طور کلی صنایع چاپ و بسته‌بندی در توسعه صادرات غیر نفتی نقش استراتژیک و بسیار مهمی دارند. صنعت بسته‌بندی ایران نیز امروز از توانمندی‌های لازم برای حضور در بازارهای جهانی برخوردار بوده و می‌تواند در ساختار اقتصادی کشور مثمر واقع شود. همچنین صنعت بسته‌بندی موتور محرک برای برون‌زا شدن اقتصاد و پیشرفت تولید داخلی و حلقه تکمیل‌کننده زنجیره تولید و صادرات است، اما صنعت چاپ نیز در سیستم تولیدات انبوه مثل چاپ گراور، مطبوعات،چاپ سررسید اختصاصی،تقویم رومیزی فانتزی، چاپ‌های خبر و کتاب یا به آن صورت رشدی را در سال‌های اخیر نداشته یا در حال رکود بوده و در کنار آن چاپ‌های سیستم‌های یو.وی، فلکسو عرض کم با همان خطوط تولیدی هیبرید رشد خوبی را داشته است.
این مارشناس صنعت چاپ در پایان گفت: در حال حاضر برای اینکه خودمان را با سایر کشورهای صنعتی یا در حال توسعه بیشتر وفق دهیم و بتوانیم در این زمینه با آنها رقابت کنیم، به سرمایه‌گذاری بیشتری نیاز داریم. اهمیت بحث کیفی‌سازی و استاندارد‌سازی در بازارهای بین‌المللی و داخلی نیز بر کسی پوشیده نیست و این روزها استاندارد برای تولید در زمینه‌های مختلف بحث داغی است.
اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته بندی ایران با ت گزاری های دقیق و کارشناسی و تحلیل بازارهای جهان و منطقه رشد مناسبی در بخش صادرات ایفا نموده که باعث تحول نوینی در بازار چاپ و چاپ بسته بندی کشور شده است.

منبع: آژانس خبری چاپ و بسته بندی


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : بسته‌بندی ,صنعت ,صادرات ,بندی ,بسته ,اهمیت ,بسته بندی ,صنعت بسته‌بندی ,اتحادیه صادرکنندگان ,پوشیده نیست ,آژانس خبری
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سالم زیبا شماره Patricia سایت موزیک بیس ENGINEERS INFO ترجمه آهنگهای ترکیه ای به فارسی برنامه غذایی بانه کالا فناوري و ظهور